Skip to content

8 Comments

Jujinn

26.07.2019 at 10:12 pm
Reply
Kënga e re e Feros ka të njëjtin tekst me këngën e Rinës. Xing. E Hënë 28 Tetor , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Vetëm para pak ditësh reperi i njohur Fero, publikoi këngën e tij më të re. Kënga titullohet ‘Jom rrit’ dhe numëron mijëra klikime në kanalin e Youtubit.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *